Publications Office of the EU
Pružanje hotelskih usluga (smještaj s doručkom, večera) tijekom treninga koje je u Lublinu organizirao KSSiP Centar za kontinuiranu obuku i međunarodnu suradnju 2026. godine. - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- automatski prijevod teksta na jeziku pretraživanja

Pružanje hotelskih usluga (smještaj s doručkom, večera) tijekom treninga koje je u Lublinu organizirao KSSiP Centar za kontinuiranu obuku i međunarodnu suradnju 2026. godine.

  • Objavljeno
    16/01/2026
  • Rok
    03/02/2026
  • Otvaranje ponuda
    03/02/2026
  • Dodijeljeno
    27/03/2026
  • Danas
    31/08/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Krajowa Szkoła Sądownictwa i Prokuratury
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: PL213 Miasto Kraków
Poslovni sektor (glavni CPV)
55100000 Hotelske usluge
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
1,209,069.90 PLN
Pojedinosti potražite u svakoj grupi
Broj grupa
6
Referentni broj ponude
BA-X.2611.3.2025
Opis

1. Predmet ugovora je pružanje hotelskih usluga (smještaj uz doručak, večera) na događanjima koja se održavaju u Centru za kontinuirano osposobljavanje i međunarodnu suradnju KSSiP-a u Lublinu 2026. godine. Redoslijed je podijeljen na 6 dijelova. 3. Opis predmeta ugovora detaljno je naveden u Prilogu 2. zoni slobodne trgovine. 4. Način izvršenja predmeta ugovora detaljno je naveden u nacrtu odredaba ugovora, koje čine Prilog 3. zoni slobodne trgovine. 5. Javni naručitelj propisuje da prvo može pregledati i ocijeniti ponude, a zatim izvršiti kvalitativni odabir Izvođača čija je ponuda bila najviše ocijenjena, s obzirom na nepostojanje osnove za isključenje i ispunjavanje uvjeta za sudjelovanje u postupku, u skladu s člankom 139. Zakona o javnoj nabavi. 6. U slučajevima kada javni naručitelj opisuje predmet ugovora upućivanjem na norme, tehnička ocjenjivanja, tehničke specifikacije i tehničke referentne sustave iz članka Točka 2. i stavak 1. 3 Zakona o javnoj nabavi, to znači da se njime omogućuju rješenja istovjetna onima opisanima, a uz takvo upućivanje navode se riječi „ili jednakovrijedan”. Ugovaratelj koji se oslanja na jednakovrijedna rješenja dužan je u ponudi dokazati, posebno na temelju predmetnih dokaza, da rješenje koje nudi u jednakoj mjeri ispunjava zahtjeve koje je odredio javni naručitelj. Prethodno navedeni dokazi ne smiju se dopunjavati. 7. Javni naručitelj namjerava za financiranje ugovora dodijeliti: 1418 200,00 PLN bruto od čega: Dio 1.: 175 560,00 zł bruto 2. dio: 241 280,00 zł bruto Dio 3.: 248 240,00 zł bruto Dio 4.: 255 200,00 zł bruto Dio 5.: 232 000,00 PLN bruto Dio 6.: 265 920,00 zł bruto Detalji SWZ

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://e-propublico.pl/Zamawiajacy/AktualneOgloszenia?zamawiajacyId=d02d3ad5-085f-43bf-b39c-b8dd2427afd5
Ponude se mogu podnositi
Elektroničko podnošenje: potrebno
https://e-propublico.pl/Zamawiajacy/AktualneOgloszenia?zamawiajacyId=d02d3ad5-085f-43bf-b39c-b8dd2427afd5
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
03/02/2026 10:05
Mjesto izvršenja
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.