Publications Office of the EU
Softwareentwicklungsplattform für die Entwicklung nativer mobiler Applikationen 2025 - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Softwareentwicklungsplattform für die Entwicklung nativer mobiler Applikationen 2025

  • Objavljeno
    18/02/2025
  • Rok
    10/03/2025
  • Otvaranje ponuda
    10/03/2025
  • Dodijeljeno
    14/07/2025
  • Danas
    05/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
ekom21 - KGRZ Hessen
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: DE721 Gießen, Landkreis
Poslovni sektor (glavni CPV)
72200000 Usluge programiranja i usluge savjetovanja
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
-1.00 EUR
Referentni broj ponude
ekom21-2025-0001
Opis

Die ekom21 - Kommunales Gebietsrechenzentrum Hessen ist eine Körperschaft des öffentlichen Rechts nach dem Hessischen Datenverarbeitungsverbundgesetz (DV-VerbundG). Sie ist zentraler IT-Dienstleister für die hessischen Kommunen und ihre Einrichtungen. Von den Standorten in Gießen, Darmstadt und Kassel versorgt sie Ihre Endkunden umfassend mit modernen Informations- und Kommunikationsdienstleistungen (IuK) aller Art. Das Ziel dieser Ausschreibung ist die Beschaffung einer Low-Code-Softwareentwicklungsplattform zur Entwicklung verschiedener nativer Apps für den kommunalen Raum. Die Apps sollen den Bürgern den digitalen Zugang zu ihrer Kommune erleichtern.

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://www.had.de
Ponude se mogu podnositi
Elektroničko podnošenje: dopušteno
https://www.had.de
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Javna nabava uključuje sklapanje okvirnog sporazuma
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
10/03/2025 10:15
Metoda dodjele
Anforderungsliste
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
-1.00 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: Fabrik19 GmbH
Poštanska adresa:
Mjesto: Gießen
Poštanski broj: 35390
Zemlja:
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.