Publications Office of the EU
Доставка и монтаж на климатични системи за нуждите на Община Велико Търново - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka

Доставка и монтаж на климатични системи за нуждите на Община Велико Търново

  • Objavljeno
    12/06/2025
  • Rok
    10/07/2025
  • Otvaranje ponuda
    11/07/2025
  • Dodijeljeno
    09/09/2025
  • Danas
    05/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
Yes
Kupac
ОБЩИНА ВЕЛИКО ТЪРНОВО
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: BG321 Велико Търново
Poslovni sektor (glavni CPV)
39717200 Naprave za klimatizaciju
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
438,378.58 BGN
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Referentni broj ponude
498647
Opis

Целта на настоящата обществена поръчка е доставки и монтаж на климатици/ климатични системи за нуждите на Община Велико Търново, съгласно потребностите на Възложителя. Доставките ще се осъществяват на базата на отправено от Възложителя възлагателно писмо, съдържащо информация за вид, количество и точно място или места (адреси) на доставка на климатици/ климатични системи, съобразно конкретните потребности на Община Велико Търново и нейните структури. В предмета на договора за обществена поръчка са включени следните дейности: 1. доставка на климатичните системи до мястото на доставка, посочено във възлагателното писмо; 2. монтаж/инсталация и въвеждане в експлоатация на доставените климатични системи в съответните обекти и помещения; 3. инструктаж на персонала на Възложителя за експлоатация и поддръжка на климатичните системи; 4. гаранционен сервиз на доставените климатици/ климатични системи в рамките на гаранционния срок, считано от датата на подписване на Приемо-предавателния протокол за приемане на доставката и съпътстващите доставката дейности по т. 2 и 3 по-горе.

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://app.eop.bg/today/498647
Ponude se mogu podnositi
Elektroničko podnošenje: potrebno
https://app.eop.bg/today/498647
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
11/07/2025 13:00
CPV oznaka

39717200 - Naprave za klimatizaciju

42512000 - Klimatizacijski uređaji

Metoda dodjele
Г – Показател за предлаган гаранционен срок /в месеци/ - На оценка подлежи предлагания от участниците срок за гаранционна поддръжка на климатик/ климатична система, посочен в отговор на въпрос 2.3 от Техническото предложение.
Procijenjena vrijednost
438,378.58 BGN
Konačna ugovorena vrijednost
Nije dostupno
Dodjela ugovora
Službeno ime: Булклима Инженеринг ЕООД
Poštanska adresa:
Mjesto: гр. София
Poštanski broj: 1164
Zemlja:
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.