Publications Office of the EU
Poljska-Bielsko-Biała: Mrežni poslužitelji - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poljska-Bielsko-Biała: Mrežni poslužitelji

  • Objavljeno
    16/09/2015
  • Rok
    26/10/2015
  • Otvaranje ponuda
    26/10/2015
  • Dodijeljeno
    17/11/2015
  • Danas
    06/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Miasto Bielsko-Biała, Urząd Miejski w Bielsku-Białej
Mjesto izvršenja
NUTS code: PL225 Bielski
Lokacija kupca
NUTS code: Nije dostupno
Poslovni sektor (glavni CPV)
48821000 Mrežni poslužitelji
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
109,823.00 PLN
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
136,849.80 PLN
Referentni broj ponude
INF.271.22.2015
Opis

Przedmiotem zamówienia jest dostawa serwerów typu BLADE dla potrzeb Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej, pl. Ratuszowy 1, które to miejsce jest miejscem wykonania w/w zamówienia, rozszerzenie licencji VMware oraz aktualizacja środowiska VMware.
Szczegółowy zakres zamówienia i wymogów określony jest w załączniku nr 4 do nin. SIWZ.
Wykonawca zobowiązany jest do naprawy wszelkich szkód w miejscu wykonania dostawy, za które odpowiadają solidarnie Wykonawca i podmioty działające w jego imieniu.
Wykonawca zobowiązany jest do prowadzenia prawidłowej gospodarki odpadami wytworzonymi w wyniku realizacji przedmiotu zamówienia oraz do przestrzegania zasad ochrony środowiska (m.in. do zapobiegania powstawaniu odpadów, ograniczenia ich ilości i ich negatywnego oddziaływania na środowisko, zapewnienia ich odzysku oraz prawidłowego unieszkodliwiania).
Zamawiający wymaga, aby Wykonawca zastosował wyłącznie wyroby: wolne od wad prawnych, pochodzące z legalnego źródła, zakupione w autoryzowanym kanale sprzedaży producenta w Unii Europejskiej, dopuszczone do obrotu i stosowania zgodnie z obowiązującymi przepisami, fabrycznie nowe – tj. wyprodukowane nie wcześniej niż 6 miesięcy przed datą dostawy, o wysokiej jakości i wysokiej trwałości użytkowania.

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Obavijest uključuje ugovor o javnoj nabavi
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
26/10/2015 10:15
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
109,823.00 PLN
Konačna ugovorena vrijednost
136,849.80 PLN
Dodjela ugovora
Službeno ime: Advanced Business Systems Sp. z o.o.
Poštanska adresa: ul. Płk. Dąbka 8
Mjesto: Kraków
Poštanski broj: 30-732
Zemlja: POL
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.