-
Objavljeno27/06/2023
-
Rok24/07/2023
-
Otvaranje ponuda24/07/2023
-
Dodijeljeno03/08/2023
-
Danas31/08/2026
Uslužni programi
- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka
Rumunjska-Ploiești: Medicinski potrošni materijal
Obiectul procedurii il constituie achizitia de materiale sanitare. Valoarea estimata a contractului pentru o perioada de 9 luni este de 392758 lei . Contractele de furnizare material sanitare vor fi intocmite cu data atribuirii prin prezenta procedura si pana la 31.12.2023, cu
posibilitate de suplimentare de la 01.01.2024-30.04.2024 conform Art.165 din H.G. 395/2016, in functie de fondurile bugetare alocate in acest scop. OFERTELE SE DEPUN PENTRU CANTITATILE MAXIME.
Službeno ime: SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN PRAHOVA
Nacionalni registracijski broj: 7485701
Poštanska adresa: Strada: Vestului, nr. 24
Mjesto: Ploiesti
Oznaka NUTS-a: RO316
Poštanski broj: 100461
Zemlja: ROU
Osoba za kontakt: DANIEL NICOLAE
Glavna adresa: www.ambulantaprahova.ro
33140000 - Medicinski potrošni materijal
33110000 - Oprema za snimanje namijenjena uporabi u medicini, zubarstvu i veterini
Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.