Publications Office of the EU
BG-София: Обзавеждане (включително офис обзавеждане), мебелировка, електродомакински уреди (с изключение на осветителни тела) и продукти за почистване - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka

BG-София: Обзавеждане (включително офис обзавеждане), мебелировка, електродомакински уреди (с изключение на осветителни тела) и продукти за почистване

  • Dodijeljeno
    29/04/2013
  • Danas
    02/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
NUTS code: BG411 София (столица)
Lokacija kupca
NUTS code: Nije dostupno
Poslovni sektor (glavni CPV)
39000000 Namještaj (uključujući uredski namještaj), unutarnja oprema, kućanske naprave (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
8,467.00 BGN
Referentni broj ponude
Nije dostupno
Opis

„Доставка на хигиенни, дезинфекционни и перилни препарати, домакински материали и консумативи”, по обособени позиции, както следва:
— Обособена позиция № 1 „Доставка на хигиенни и дезинфекционни препарати”;
— Обособена позиция № 2 „Доставка на домакински материали";
— Обособена позиция № 3 „Доставка на консумативни материали”;
— Обособена позиция № 4 „Доставка на перилни препарати”.

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Not applicable
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Metoda dodjele
Lowest price
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
8,467.00 BGN
Dodjela ugovora
Službeno ime: "Перун -ККБ" ЕООД
Poštanska adresa: ул."Св. св. Кирил и Методий" № 20, ет. 3, ап. 9, ЕИК 101729823
Mjesto: Благоевград
Poštanski broj: 2700
Zemlja: BGR
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.