Publications Office of the EU
Suministro de Sillones de Acompañante para la Organización Sanitaria Integrada Ezkerraldea Enkarterri Cruces - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Suministro de Sillones de Acompañante para la Organización Sanitaria Integrada Ezkerraldea Enkarterri Cruces

  • Objavljeno
    10/01/2025
  • Rok
    10/02/2025
  • Otvaranje ponuda
    06/03/2025
  • Dodijeljeno
    27/05/2025
  • Danas
    01/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
Yes
Kupac
OSAKIDETZA - Servicio Vasco de Salud - Hospital Universitario Cruces (Impulsora)
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: ES213 Bizkaia
Poslovni sektor (glavni CPV)
39100000 Namještaj
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
338,952.60 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
181,581.75 EUR
Referentni broj ponude
2024/03194
Opis

Suministro de Sillones de Acompañante para la Organización Sanitaria Integrada Ezkerraldea Enkarterri Cruces

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://www.contratacion.euskadi.eus/KPELicitacion
Ponude se mogu podnositi
Elektroničko podnošenje: potrebno
https://www.contratacion.euskadi.eus/KPELicitacion
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
06/03/2025 08:30
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Valoración Técnica
Procijenjena vrijednost
338,952.60 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
181,581.75 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: INDUSTRIAS HIDRÁULICAS PARDO, S.L.
Poštanska adresa:
Mjesto: Muela, La
Poštanski broj: 50198
Zemlja:
Službeno ime: HIDEMAR, S.A.
Poštanska adresa:
Mjesto: Coslada
Poštanski broj: 28823
Zemlja:
Službeno ime: MEDICAL IBÉRICA, S.A.
Poštanska adresa:
Mjesto: Fuenlabrada
Poštanski broj: 28946
Zemlja:
Službeno ime: NACIL MEDICA 4 GROUP S.L.
Poštanska adresa:
Mjesto: Loiu
Poštanski broj: 48180
Zemlja:
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.