Publications Office of the EU
Usluga održavanja mreže za opskrbu pitkom vodom općine Sant Feliu de Buixalleu - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka

- automatski prijevod teksta na jeziku pretraživanja

Usluga održavanja mreže za opskrbu pitkom vodom općine Sant Feliu de Buixalleu

  • Objavljeno
    26/06/2025
  • Rok
    24/07/2025
  • Dodijeljeno
    21/10/2025
  • Danas
    05/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Ajuntament de Sant Feliu de Buixalleu
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: ES512 Girona
Poslovni sektor (glavni CPV)
50510000 Usluge popravaka i održavanja crpki, ventila, slavina i metalnih kontejnera
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
387,394.23 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
167,340.10 EUR
Referentni broj ponude
Nije dostupno
Opis

Održavanje i popravak kvarova usluge opskrbe pitkom vodom, čije je pružanje obvezno za sve općine u skladu s člankom 26. Zakona o osnovama lokalnog režima (Zakon 7/1985 od 2. travnja)

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://contractaciopublica.cat/ca/perfils-contractant/detall/3781086?categoria=0
Ponude se mogu podnositi
Elektroničko podnošenje: potrebno
https://contractaciopublica.cat/ca/perfils-contractant/detall/3781086?categoria=0
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Kriterij:
Vrsta: quality
Opis: Criterios sujetos a juicio de valor hasta 45 puntos
Ponder (postotak, točan) : 1
Kriterij:
Vrsta: cost
Opis: Ofertas de mejora hasta 20 puntos
Ponder (postotak, točan) : 2
Kriterij:
Vrsta: price
Opis: Oferta economica hasta 35 puntos
Ponder (postotak, točan) : 3
Procijenjena vrijednost
387,394.23 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
167,340.10 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: ABASTAMENT D'AIGUA DEL TORDERA, SL
Poštanska adresa:
Mjesto: Riells i Viabrea
Poštanski broj: 17404
Zemlja:
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.