Publications Office of the EU
Rumunjska-Bukurešt: Čuvarske službe - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka

Rumunjska-Bukurešt: Čuvarske službe

  • Poništeno
    20/09/2018
  • Danas
    05/09/2026
Status
Canceled
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Electrocentrale București S.A.
Mjesto izvršenja
NUTS code: RO321 Bucureşti
Lokacija kupca
NUTS code: RO321 Bucureşti
Poslovni sektor (glavni CPV)
79713000 Čuvarske službe
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Postupak je zaključen
Referentni broj ponude
95/2018
Opis

Asigurarea pazei obiectivelor Societatii Electrocentrale Bucuresti S.A. – detalii in caietul de sarcini (Sectiunea II))
Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor: 15.
Entitatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor clarificarilor/informatii suplimentare care au fost adresate de operatorii economici interesati in termenul prevazut mai sus, in a 10-a zi fata de termenul limita de depunere a ofertelor.

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Not applicable
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
CPV oznaka

79713000 - Čuvarske službe

45200000 - Radovi na objektima ili dijelovima objekata visokogradnje i niskogradnje

45000000 - Građevinski radovi

Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
Postupak je zaključen
Dodjela ugovora
Postupak je zaključen
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.