-
Objavljeno05/05/2025
-
Rok03/06/2025
-
Otvaranje ponuda03/06/2025
-
Dodijeljeno29/08/2025
-
Danas01/09/2026
Uslužni programi
- automatski prijevod teksta na jeziku pretraživanja
Osiguravanje, zamjena i priprema posteljine za najam
MRVZN je specijalistička bolnica za forenzičku psihijatriju i psihoterapiju s lokacijama u Moringenu, Göttingenu te Brauelu i Bad Rehburgu. U forenzičkim bolnicama s 598 kreveta, pacijente, koji su uglavnom smješteni u skladu s člancima 63. i 64. StGB-a, liječi oko 1200 zaposlenika. Pojedinačne nekretnine uglavnom su trajno zatvorene, a registracija i odjava posjetitelja i izvođača u nadzorniku pristupa apsolutno su nužni. Tekstilne usluge uključuju nabavu ugovorne posteljine, najam odjeće i najam plosnate posteljine. Godišnja količina iznosi oko 93.000 kg pune isporuke posteljine za najam, oko 2.873 kom. Iznajmljivanje odjeće i oko 27 kg vlastitih tekstila (plaća). Više pojedinosti o prirodi i području primjene ugovora dostupno je u Specifikacijama – Tehničkom dijelu (dio B).
https://vergabe.niedersachsen.de/Satellite/notice/CXQ6YYHRML1
https://vergabe.niedersachsen.de/Satellite/notice/CXQ6YYHRML1
Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.