Publications Office of the EU
Poljska-Toruń: Instrumenti za operacijske sale - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poljska-Toruń: Instrumenti za operacijske sale

  • Objavljeno
    12/07/2022
  • Rok
    19/08/2022
  • Dodijeljeno
    27/09/2022
  • Danas
    01/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Wojewódzki Szpital Zespolony im. L. Rydygiera w Toruniu
Mjesto izvršenja
NUTS code: PL Polska
Lokacija kupca
NUTS code: PL Polska
Poslovni sektor (glavni CPV)
33162200 Instrumenti za operacijske sale
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
127,500.72 PLN
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
127,500.72 PLN
Referentni broj ponude
W.Sz.Z:TZ-280-60/22
Opis

1.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów do mini histero-resektoskopii bipolarnych wykonywanych w znieczuleniu okołoszyjkowym.
1.2. Wymagane parametry techniczno-użytkowe oraz inne wymagania jakościowe odnoszące się do głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia, określa Załącznik Nr 2 do SWZ.
1.3. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2 do SWZ) wymagania odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Wojewódzki Szpital Zespolony im. L. Rydygiera w Toruniu
Poštanska adresa: ul. Świętego Józefa 53-59
Mjesto: Toruń
Oznaka NUTS-a: PL
Poštanski broj: 87-100
Zemlja: POL
Osoba za kontakt: Dział Zamówień Publicznych i Zaopatrzenia
Glavna adresa: www.platformazakupowa.pl/pn/wszz_torun
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Provjerite povezane dokumente za detalje
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
127,500.72 PLN
Konačna ugovorena vrijednost
127,500.72 PLN
Dodjela ugovora
Službeno ime: IMS Innovative Medical Solutions Bernaczyk Nowak Sp. j.
Poštanska adresa: ul. Piękna 55/1
Mjesto: Poznań
Poštanski broj: 60-589
Zemlja: POL
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.