Publications Office of the EU
Češka-Pardubice: Arhitektonske usluge za zgrade - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Češka-Pardubice: Arhitektonske usluge za zgrade

  • Objavljeno
    08/12/2020
  • Rok
    02/02/2021
  • Dodijeljeno
    24/05/2021
  • Danas
    31/08/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Pardubický kraj
Mjesto izvršenja
NUTS code: CZ053 Pardubický kraj
Lokacija kupca
NUTS code: CZ053 Pardubický kraj
Poslovni sektor (glavni CPV)
71221000 Arhitektonske usluge za zgrade
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
4,467,200.00 CZK
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
3,043,000.00 CZK
Referentni broj ponude
Nije dostupno
Opis

Předmětem zakázky je zpracování projektu pro stavbu „Zámek Pardubice - vybudování návštěvnického centra a stálých expozic“ ve stupních dokumentace pro stavební povolení a dokumentace pro zadání/provádění stavby. Dále je předmětem zakázky zpracování projektu vnitřního vybavení stavby vč. vybavení expozice. Součástí předmětu zakázky je i výkon autorského dozoru projektanta po dobu provádění stavby. Součástí plnění je i zajištění potřených průzkumných prací a inženýrská činnost.

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Pardubický kraj
Nacionalni registracijski broj: 70892822
Poštanska adresa: Komenského náměstí 125
Mjesto: Pardubice
Oznaka NUTS-a: CZ053
Poštanski broj: 532 11
Zemlja: CZE
Osoba za kontakt: Ing. Kateřina Drahovzalová
Glavna adresa: http://www.pardubickykraj.cz/
Elektroničkim putem:
https://zakazky.pardubickykraj.cz/vz00002852
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Provjerite povezane dokumente za detalje
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
4,467,200.00 CZK
Konačna ugovorena vrijednost
3,043,000.00 CZK
Dodjela ugovora
Službeno ime: Masák & Partner, s.r.o.
Poštanska adresa: Rooseveltova 575/39
Mjesto: Praha
Poštanski broj: 160 00
Zemlja: CZE
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.