Publications Office of the EU
Francuska-Longjumeau: Građevinski radovi - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francuska-Longjumeau: Građevinski radovi

  • Objavljeno
    25/05/2022
  • Rok
    21/06/2022
  • Dodijeljeno
    13/04/2023
  • Danas
    01/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Works
Produljeni postupak
No
Kupac
groupe hospitalier nord essonne
Mjesto izvršenja
NUTS code: FR104 Essonne
Lokacija kupca
NUTS code: FR104 Essonne
Poslovni sektor (glavni CPV)
45000000 Građevinski radovi
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
2,829,852.88 EUR
Referentni broj ponude
2200009
Opis

l'Objet du marché de la présente procédure implique la conception, la réalisation et l'entretien-maintenance : - d'une crèche hospitalière pour des enfants de 2 mois 1/2 à 3 ans ½, réservée aux personnels de l'hôpital ; - d'une salle de sport à vocation thérapeutique destinée aux patients de l'hôpital ; - zone tertiaire dont les bureaux syndicaux

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://marches.maximilien.fr/?page=Entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&id=811027&orgAcronyme=a1y
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
2,829,852.88 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: construction dasse
Poštanska adresa: 156 rue cante cigale
Mjesto: Castets
Poštanski broj: 40260
Zemlja: FRA

Službeno ime: agence beatrice mouton architecte
Poštanska adresa: 13 rue chapon
Mjesto: Paris
Poštanski broj: 75003
Zemlja: FRA

Službeno ime: hera
Poštanska adresa: 1 rue des etangs
Mjesto: Baulne
Poštanski broj: 91590
Zemlja: FRA

Službeno ime: lamalle ingenierie
Poštanska adresa: 99 boulevard jean royer
Mjesto: Tours
Poštanski broj: 37000
Zemlja: FRA

Službeno ime: beming ingenierie
Poštanska adresa: 3 avenue de la baltique
Mjesto: Villebon-sur-Yvette
Poštanski broj: 91140
Zemlja: FRA

Službeno ime: gamba
Poštanska adresa: 163 rue du colombier
Mjesto: Labege
Poštanski broj: 31670
Zemlja: FRA

Službeno ime: ineo hauts de france
Poštanska adresa: zi a deseclin - rue augustin lhermitte
Mjesto: Noyelles-les-Seclin
Poštanski broj: 59130
Zemlja: FRA
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.