-
Objavljeno22/05/2023
-
Rok22/06/2023
-
Otvaranje ponuda22/06/2023
-
Dodijeljeno20/07/2023
-
Danas04/09/2026
Uslužni programi
Njemačka-Hohen Neuendorf: Građevinski radovi na autocesti
A 20 DE AS Tessin - AS Bad Sülze beide RF, Los 2 Verkehrssicherung km 152,345 - km 162,700 beide RiFa
https://vergabe.autobahn.de
Poštanska adresa: Petersdorfer Straße 10
Mjesto: Rostock
Poštanski broj: 18147
Zemlja: DEU
Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.