Publications Office of the EU
Opća obnova Albert-Schweitzer-Realschule i Pestalozzi Förderschule - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- automatski prijevod teksta na jeziku pretraživanja

Opća obnova Albert-Schweitzer-Realschule i Pestalozzi Förderschule

  • Objavljeno
    20/06/2025
  • Dodijeljeno
    14/07/2025
  • Rok
    05/08/2025
  • Otvaranje ponuda
    05/08/2025
  • Danas
    03/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Works
Produljeni postupak
No
Kupac
Stadt Bruchsal, Stadtbauamt, Geschäftsstelle Zentrale Vergaben
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: DE123 Karlsruhe, Landkreis
Poslovni sektor (glavni CPV)
45214200 Građevinski radovi na školskim zgradama
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
693,774.75 EUR
Referentni broj ponude
Nije dostupno
Opis

U sklopu opće obnove školske zgrade Albert-Schweizer-Realschule potrebni su radovi ostakljenja, PFR fasade (sustav profila čelika), vanjska vrata (sustav profila čelika) za građevinske dijelove BA1 - BA 3. BA 1 PFR fasada cca. 80 m2 PFR fasada s krošnjama cca. 89 m2 bočnog ulaza, vanjski element vrata višedijelni cca. 7 m2 vanjski zid / stropna obloga cca. 12 m2 čisto trčanje cca. 40 m2 BA 2 PFR fasada cca. 29 m2 vanjski element vrata višedijelni cca. 8 m2 vanjski zid / stropna obloga cca. 9 m2 BA 3 vanjski element vrata višedijelni cca. 7 m2 vanjski element vrata višedijelni cca. 8 m2 vanjski element vrata 1-dio cca. 4 m2 vanjski zid / stropna obloga cca. 12 m2 Izvršenje razdoblje Ukupna mjera 07.05.2025 - 27.05.2030 Glaziranje rad, PFR fasada, vanjska vrata (podložno promjeni) 1: 04.02.2026 - 17.03.2026 Daljnje faze izgradnje, svi obrti završeni i odobreni BA 2: 20.11.2026. – 16.6.2028. BA 3: 29.05.2028 - 16.11.2029 Nema labave dodjele!

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://www.subreport.de/E36867744
Ponude se mogu podnositi
Elektroničko podnošenje: potrebno
https://www.subreport.de/E22833613
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
05/08/2025 10:15
Metoda dodjele
Kriterij: Gewichtung Zuschlagskriterien: 100 % Preis
Vrsta: price
Opis: 100 % Preis
Ponder (postotak, točan) : 100
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
693,774.75 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: Datenservice Öffentlicher Einkauf (in Verantwortung des Beschaffungsamts des BMI)
Poštanska adresa:
Mjesto: Bonn
Poštanski broj: 53119
Zemlja:
Službeno ime: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Poštanska adresa:
Mjesto: Kaperich
Poštanski broj: 56767
Zemlja:
Službeno ime: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Poštanska adresa:
Mjesto: Kaperich
Poštanski broj: 56767
Zemlja:
Službeno ime: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Poštanska adresa:
Mjesto: Kaperich
Poštanski broj: 56767
Zemlja:
Službeno ime: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Poštanska adresa:
Mjesto: Kaperich
Poštanski broj: 56767
Zemlja:
Službeno ime: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Poštanska adresa:
Mjesto: Kaperich
Poštanski broj: 56767
Zemlja:
Službeno ime: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Poštanska adresa:
Mjesto: Kaperich
Poštanski broj: 56767
Zemlja:
Službeno ime: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Poštanska adresa:
Mjesto: Kaperich
Poštanski broj: 56767
Zemlja:
Službeno ime: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Poštanska adresa:
Mjesto: Kaperich
Poštanski broj: 56767
Zemlja:
Službeno ime: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Poštanska adresa:
Mjesto: Kaperich
Poštanski broj: 56767
Zemlja:
Službeno ime: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Poštanska adresa:
Mjesto: Kaperich
Poštanski broj: 56767
Zemlja:
Službeno ime: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Poštanska adresa:
Mjesto: Kaperich
Poštanski broj: 56767
Zemlja:
Službeno ime: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Poštanska adresa:
Mjesto: Kaperich
Poštanski broj: 56767
Zemlja:
Službeno ime: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Poštanska adresa:
Mjesto: Kaperich
Poštanski broj: 56767
Zemlja:
Službeno ime: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Poštanska adresa:
Mjesto: Kaperich
Poštanski broj: 56767
Zemlja:
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.