Publications Office of the EU
Maler und Lackierer, Stübenhofer Weg 20a - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka

Maler und Lackierer, Stübenhofer Weg 20a

  • Objavljeno
    31/01/2024
  • Rok
    29/02/2024
  • Otvaranje ponuda
    29/02/2024
  • Dodijeljeno
    23/08/2024
  • Danas
    03/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Works
Produljeni postupak
No
Kupac
GMH | Gebäudemanagement Hamburg GmbH
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: DE600 Hamburg
Poslovni sektor (glavni CPV)
45442100 Ličilački radovi
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
8,092,000.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
24,730.00 EUR
Referentni broj ponude
GMH VOB OV 032-24 IE
Opis

Die GMH | Gebäudemanagement Hamburg GmbH ist ein städtisches Unternehmen, welches u.a. für über 50 allgemeinbildende Schulen im Süden Hamburgs (Wilhelmsburg und Harburg) sowie für Gebäude des Hochschul- und Kommunalbaus die Dienstleistungen des Baus, des Betriebes und der Bewirtschaftung wahrnimmt. Die Grund- und Stadtteilschule Stübenhofer Weg wurde in den 60er Jahren erbaut und bereits kurze Zeit später durch Behelfspavillons ergänzt. Im Zuge vorangegangener Bau- und Sanierungsmaßnahmen wurden bereits einige der Bestandsgebäude durch Neubauten ersetzt. In den nun bestehenden drei Bauabschnitten sollen die Neubau- und Sanierungsmaßnahmen dieses Standorts abgeschlossen werden und neue Flächen für die Grundschule und die Stadtteilschule entstehen. Die erste Baumaßnahme umfasste den Neubau eines Klassengebäudes für die Grundschule, den Neubau einer Einfeldsporthalle, sowie einen Erweiterungsbau für Fachklassen der Stadtteilschule. Im zweiten Bauabschnitt wird ein Werkstattgebäude errichtet, sowie die Sanierung eines Bestandsgebäudes durchgeführt. Hierfür erfolgt jeweils im Vorfeld der Abbruch von Bestandsgebäuden. Im letzten Bauabschnitt wird eine zweite Einfeldsporthalle gebaut. Im Nachgang der einzelnen Bauabschnitte werden die Außenanlagen neu gestaltet. Die vorgenannten Maßnahmen finden bei laufendem Betrieb der Schule statt. Die in diesem Verfahren ausgeschriebenen Leistungen umfassen nur die Baumaßnahmen des Werkstattgebäudes. Hier: Maler und Lackierer

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://fbhh-evergabe.web.hamburg.de/evergabe.bieter/api/external/deeplink/subproject/a30bc4bd-3496-417d-91b2-0c0976b2ae7f
Ponude se mogu podnositi
Elektroničko podnošenje: potrebno
https://fbhh-evergabe.web.hamburg.de/evergabe.bieter/api/external/deeplink/subproject/a30bc4bd-3496-417d-91b2-0c0976b2ae7f
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
29/02/2024 10:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Preis
Procijenjena vrijednost
8,092,000.00 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
24,730.00 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: Güler Malereibetrieb GmbH
Poštanska adresa:
Mjesto: Hamburg
Poštanski broj: 21073
Zemlja:
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.