Publications Office of the EU
Poljska-Szczecin: Financijske i osigurateljne usluge - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka

Poljska-Szczecin: Financijske i osigurateljne usluge

  • Dodijeljeno
    08/06/2016
  • Danas
    05/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
NUTS code: PL424 Miasto Szczecin
Lokacija kupca
NUTS code: Nije dostupno
Poslovni sektor (glavni CPV)
66000000 Financijske i osigurateljne usluge
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
1,850,344.30 PLN
Referentni broj ponude
ZUO/005/2016
Opis

Przedmiotem zamówienia jest udzielenie gwarancji zapłaty za roboty budowlane realizowane w ramach umowy pn. Kontrakt nr 1: Budowa Zakładu Termicznego Unieszkodliwiania Odpadów dla Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego w wysokości 226 636 132,04 PLN.

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Not applicable
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
CPV oznaka
Metoda dodjele
Lowest price
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
1,850,344.30 PLN
Dodjela ugovora
Službeno ime: Bank Polska Kasa Opieki S.A.
Poštanska adresa: ul. Grzybowska 53/57
Mjesto: Warszawa
Poštanski broj: 00-950
Zemlja: POL
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.