Publications Office of the EU
NARUČIVANJE I PRAĆENJE OPREMA U PROJEKTU "Zeleni EKOLOŠKI OTOCI". - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- automatski prijevod teksta na jeziku pretraživanja

NARUČIVANJE I PRAĆENJE OPREMA U PROJEKTU "Zeleni EKOLOŠKI OTOCI".

  • Objavljeno
    03/04/2024
  • Rok
    09/05/2024
  • Otvaranje ponuda
    09/05/2024
  • Dodijeljeno
    23/05/2024
  • Danas
    05/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
BSC, poslovno podporni center, d.o.o., Kranj
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: SI042 Gorenjska
Poslovni sektor (glavni CPV)
44613700 Posude za otpad
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
316,115.49 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Broj grupa
6
Referentni broj ponude
EKSRP_CLLD_1/2024_JN
Opis

Predmet ugovora o javnoj nabavi je nabava i ugradnja opreme u okviru projekta "ZELENI EKOLOŠKI OTOCI".

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Elektroničko podnošenje: potrebno
required
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
09/05/2024 13:00
Kupci
OBČINA PREDDVOR
OBČINA ŠENČUR
OBČINA JEZERSKO
OBČINA TRŽIČ
OBČINA NAKLO
MESTNA OBČINA KRANJ
Mjesto izvršenja
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.