Publications Office of the EU
Španjolska-Valladolid: Usluge održavanja i popravaka programske podrške - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španjolska-Valladolid: Usluge održavanja i popravaka programske podrške

  • Objavljeno
    03/07/2023
  • Rok
    27/07/2023
  • Otvaranje ponuda
    09/08/2023
  • Dodijeljeno
    23/10/2023
  • Danas
    01/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
Yes
Kupac
Consejería de Educación de la Junta de Castilla y León
Mjesto izvršenja
NUTS code: ES418 Valladolid
Lokacija kupca
NUTS code: ES418 Valladolid
Poslovni sektor (glavni CPV)
72267000 Usluge održavanja i popravaka programske podrške
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
457,721.60 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
192,606.76 EUR
Referentni broj ponude
A2023/010167
Opis

A2023/010167.- Servicios de mantenimiento y operación sobre el sistema informático de gestión de los procesos de formación permanente del profesorado de la Consejería de Educación.

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Consejería de Educación de la Junta de Castilla y León
Nacionalni registracijski broj: S4711001J
Poštanska adresa: Avda. del Real Valladolid, s/n
Mjesto: Valladolid
Oznaka NUTS-a: ES418
Poštanski broj: 47014
Zemlja: ESP
Osoba za kontakt: Consejería de Educación de la Junta de Castilla y León
Glavna adresa: https://contrataciondelestado.es
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
09/08/2023 09:30
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
457,721.60 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
192,606.76 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: IZERTIS, S.A
Poštanska adresa:
Mjesto: Gijón
Poštanski broj:
Zemlja: ESP
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.