Publications Office of the EU
Bugarska-Sofija: Medicinski potrošni materijal - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bugarska-Sofija: Medicinski potrošni materijal

  • Dodijeljeno
    05/06/2023
  • Danas
    04/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
УНИВЕРСИТЕТСКА МНОГОПРОФИЛНА БОЛНИЦА ЗА АКТИВНО ЛЕЧЕНИЕ "ЦАРИЦА ЙОАННА-ИСУЛ" ЕАД
Mjesto izvršenja
NUTS code: BG411 София (столица)
Lokacija kupca
NUTS code: BG411 София (столица)
Poslovni sektor (glavni CPV)
33140000 Medicinski potrošni materijal
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
80,000.00
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
80,000.00 BGN
Pojedinosti potražite u svakoj grupi
Referentni broj ponude
Nije dostupno
Opis

Предметът на поръчката е доставка на медицински изделия, подлежащи на частично реимбурсиране от НЗОК за Клиника по неврохирургия по изчерпани обособени позиции съгласно „Списък с медицински изделия по групи, които НЗОК заплаща в условията на болничната медицинска помощ, и стойността, до която НЗОК заплаща за всяка група, съставен по реда на чл. 13, ал. 2, т. 2, буква “а“ от Наредба № 10 от 2009 г. за условията, реда, механизма и критериите за заплащане от Националната здравноосигурителна каса на лекарствени продукти, медицински изделия и на диетични храни за специални медицински цели, договаряне на отстъпки и възстановяване на превишените средства при прилагане на механизъм, гарантиращ предвидимост и устойчивост на бюджета на НЗОК, в сила от 01 февруари 2023 г. (РД-НС-04-1/12.01.2023г.) ”СПИСЪКА”/ - Група 16, Подгрупи 16,1, 16,2 и 16,3.

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Not applicable
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Metoda dodjele
Lowest price
Procijenjena vrijednost
80,000.00
Konačna ugovorena vrijednost
80,000.00 BGN
Dodjela ugovora
Službeno ime: КАРДИО МЕДИКАЛ ЕООД
Poštanska adresa: бул.„Цар Борис III” №.23 ет.3 ап.офис 1
Mjesto: гр. София
Poštanski broj: 1612
Zemlja: BGR
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.