Publications Office of the EU
Liek s účinnou látkou laronidáza, 100U/ml con inf 5ml - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Liek s účinnou látkou laronidáza, 100U/ml con inf 5ml

  • Objavljeno
    16/10/2024
  • Rok
    20/11/2024
  • Otvaranje ponuda
    20/11/2024
  • Dodijeljeno
    10/02/2025
  • Danas
    05/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Detská fakultná nemocnica s poliklinikou Banská Bystrica
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: SK032 Banskobystrický kraj
Poslovni sektor (glavni CPV)
33698300 Pektinske tvari
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
124,468.50 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
129,339.96 EUR
Referentni broj ponude
167-2024
Opis

Liek sa používa na liečbu pacientov s ochorením MPS I (mukopolysacharidóza I). Podáva sa na liečenie neneurologických prejavov tohto ochorenia. Liek je syntetický enzým nazývaný laronidáza. Dokáže nahradiť prírodný enzým, ktorého je pri MPS I nedostatok.

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://evo.isepvo.sk/evo/Pages/Privates/ZakazkaDetail.aspx?id=517647&orgId=9183
Ponude se mogu podnositi
Elektroničko podnošenje: potrebno
https://evo.isepvo.sk/evo/Pages/Privates/ZakazkaDetail.aspx?id=517647&orgId=9183
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Javna nabava uključuje sklapanje okvirnog sporazuma
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
20/11/2024 09:00
Metoda dodjele
Najnižšia celková cena v EUR s DPH
Procijenjena vrijednost
124,468.50 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
129,339.96 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: MED - ART, spol. s r.o.
Poštanska adresa:
Mjesto: Nitra
Poštanski broj: 94901
Zemlja:
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.