Publications Office of the EU
Francuska-Dunkirk: Arhitektonske usluge za zgrade - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francuska-Dunkirk: Arhitektonske usluge za zgrade

  • Objavljeno
    23/03/2020
  • Rok
    05/06/2020
  • Dodijeljeno
    14/09/2020
  • Danas
    06/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Flandre Opale Habitat
Mjesto izvršenja
NUTS code: FRE1 Nord-Pas de Calais
Lokacija kupca
NUTS code: FRE Hauts-de-France
Poslovni sektor (glavni CPV)
71221000 Arhitektonske usluge za zgrade
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
166,354.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
284,391.00 EUR
Referentni broj ponude
Nije dostupno
Opis

Mission de maîtrise d'œuvre et BET pour le programme de restructuration en 39 logements de l'ancien EHPAD de la gorgue — rue Beaupré, et la construction d'une batterie de 07 garages.

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
http://flandreopalehabitat.e-marchespublics.com
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Provjerite povezane dokumente za detalje
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
166,354.00 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
284,391.00 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: Charrier Vincent
Poštanska adresa: 12/14 rue Faidherbe
Mjesto: Lille
Poštanski broj: 59800
Zemlja: FRA

Službeno ime: HDM Inenierie SA
Poštanska adresa: 20 rue Hubble
Mjesto: Sainghin-en-Melantois
Poštanski broj: 59262
Zemlja: FRA

Službeno ime: SAS Euro DB
Poštanska adresa: 102 rue des Sequoias
Mjesto: Lesquin
Poštanski broj: 59210
Zemlja: FRA
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.