Publications Office of the EU
Njemačka-Koblenz: Sredstva za odleđivanje - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Njemačka-Koblenz: Sredstva za odleđivanje

  • Dodijeljeno
    11/01/2021
  • Danas
    05/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
NUTS code: DE Deutschland
Lokacija kupca
NUTS code: Nije dostupno
Poslovni sektor (glavni CPV)
24951310 Sredstva za odleđivanje
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
0.02 EUR
Referentni broj ponude
Q/E2DS/R1866
Opis

Lieferung von Enteisungs- und Vereisungsschutzflüssigkeit SAE Typ I, NATO-Kode: S-1717, Bw-Kode: SY7390 sowie SAE TYP II, NATO-Kode: S-1719, Bw-Kode: SY7300.

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Not applicable
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Javna nabava uključuje sklapanje okvirnog sporazuma
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
0.02 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: Clariant Produkte (Deutschland) GmbH
Poštanska adresa: Industrieparkstraße 1
Mjesto: Burgkirchen a.d. Alz
Poštanski broj: 84508
Zemlja: DEU
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.