Publications Office of the EU
Isporuka policijskih vozila C-segment - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka

- automatski prijevod teksta na jeziku pretraživanja

Isporuka policijskih vozila C-segment

  • Objavljeno
    02/07/2026
  • Rok
    14/07/2026
  • Otvaranje ponuda
    14/07/2026
  • Danas
    31/08/2026
Status
Podnošenje je završeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Komenda Wojewódzka Policji w Opolu
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: PL524 Opolski
Poslovni sektor (glavni CPV)
34110000 Osobni automobili
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Referentni broj ponude
WZF.2380.27.2026
Opis

Predmet ugovora je kupnja policijskih jedinica navedenih u točki I. SDZ-a, policijskih vozila označenih iz segmenta C u kombiniranom tijelu (prema definiciji Instituta za istraživanje tržišta automobila SAMAR) kategorije M1 (prema podacima iz točke 0.4. EZ ili COC certifikata o sukladnosti) i zatvorenog AC ili AF kućišta s krovom s konstrukcijom i oblogom od metala, izgrađenim na osnovnom vozilu, koji ispunjava zahtjeve tehničke specifikacije. Kao dio osnovne kupnje, Naručitelj će kupiti 40 vozila, osim toga, u skladu s pravom opcije, Naručitelj planira kupiti dodatna (najviše) 24 vozila.

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/1311443
Ponude se mogu podnositi
Elektroničko podnošenje: potrebno
https://platformazakupowa.pl/transakcja/1311443
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
14/07/2026 11:15
Kupci
Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie
Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach
Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu
Komenda Wojewódzka Policji zs. w Radomiu
Komenda Stołeczna Policji
Komenda Wojewódzka Policji w Poznaniu
Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy
Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi
Komenda Wojewódzka Policji w Olsztynie
Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie
Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie
Komenda Wojewódzka Policji w Białymstoku
Komenda Wojewódzka Policji w Gorzowie Wielkopolskim
Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie
Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku
Komenda Wojewódzka Policji w Kielcach
Mjesto izvršenja
CPV oznaka

34110000 - Osobni automobili

34114000 - Vozila za posebne namjene

Metoda dodjele
Kriterij:
Vrsta: price
Opis: Cena oferty brutto- max 60 pkt.
Ponder (postotak, točan) : 60
Kriterij:
Vrsta: quality
Opis: automatyczna skrzynia biegów A/T lub CVT
Ponder (postotak, točan) : 20
Kriterij:
Vrsta: quality
Opis: Pojazd Hybrydowy HEV lub OVC-HEV lub NOVC-HEV
Ponder (postotak, točan) : 20
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
Nije dostupno
Dodjela ugovora
Nije dostupno
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.