-
Objavljeno31/05/2014
-
Rok15/07/2014
-
Otvaranje ponuda15/07/2014
-
Dodijeljeno12/09/2014
-
Danas03/09/2026
Uslužni programi
- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka
Njemačka-Friedberg (Hessen): Elektromontažni radovi
BM.Nr.: A.0421.080304 – Auftrags Nr.: 5000121040.
Referenz Nr.: A0421-2014-0968.
45311200 - Elektromontažni radovi
33000000 - Medicinske naprave, lijekovi i proizvodi za osobnu njegu
Poštanska adresa: Raniser Straße 26
Mjesto: Pößneck
Poštanski broj: 07381
Zemlja: DEU
Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.