Publications Office of the EU
Utförande av Basunderhåll väg på allmänna vägar inom område Svenstavik, Jämtlands län - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Utförande av Basunderhåll väg på allmänna vägar inom område Svenstavik, Jämtlands län

  • Objavljeno
    09/10/2025
  • Rok
    10/02/2026
  • Dodijeljeno
    25/06/2026
  • Danas
    03/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Works
Produljeni postupak
No
Kupac
Trafikverket Myndighet
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: SE312 Dalarnas län
Poslovni sektor (glavni CPV)
45233139 Radovi održavanja autocesta
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
276,000,000.00 SEK
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
221,520,000.00 SEK
Referentni broj ponude
KOM-414066
Opis

Basunderhåll väg på allmänna vägar i område Svenstavik, Jämtlands län. Total väglängd ca 956 km.

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://upphandling.trafikverket.se/Notice/NoticeDispatch.aspx?NoticeId=23654
Ponude se mogu podnositi
Elektroničko podnošenje: potrebno
https://upphandling.trafikverket.se/Notice/NoticeDispatch.aspx?NoticeId=23654
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Metoda dodjele
Kriterij:
Vrsta: price
Opis: framgår av förfrågningsunderlaget
Ponder (postotak, točan) :
Procijenjena vrijednost
276,000,000.00 SEK
Konačna ugovorena vrijednost
221,520,000.00 SEK
Dodjela ugovora
Službeno ime: Svevia AB (publ)
Poštanska adresa:
Mjesto: Stockholm
Poštanski broj: 10225
Zemlja:
Službeno ime: Terranor AB (publ)
Poštanska adresa:
Mjesto: VÄXJÖ
Poštanski broj: 35246
Zemlja:
Službeno ime: Peab Anläggning AB
Poštanska adresa:
Mjesto: SOLNA
Poštanski broj: 16928
Zemlja:
Službeno ime: Infrakraft Drift & Underhåll Sverige AB
Poštanska adresa:
Mjesto: Sundsvall
Poštanski broj: 852 29
Zemlja:
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.