Publications Office of the EU
Francuska-Albi: Potrepštine za ručni obrt - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francuska-Albi: Potrepštine za ručni obrt

  • Objavljeno
    12/07/2021
  • Rok
    10/08/2021
  • Otvaranje ponuda
    10/08/2021
  • Dodijeljeno
    17/11/2021
  • Danas
    05/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
Yes
Kupac
office public de l habitat du tarn
Mjesto izvršenja
NUTS code: FRJ27 Tarn
Lokacija kupca
NUTS code: FRJ27 Tarn
Poslovni sektor (glavni CPV)
37810000 Potrepštine za ručni obrt
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
200,000.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
237,380.47 EUR
Pojedinosti potražite u svakoj grupi
Broj grupa
9
Referentni broj ponude
1-21c0001
Opis

accord Cadre - fournitures Pour Le Magasin Central - 2022 à 2024

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
http://www.marches-publics.info/
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Javna nabava uključuje sklapanje okvirnog sporazuma
Okvirni sporazum s single subjekti
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
10/08/2021 14:00
Mjesto izvršenja
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.