Publications Office of the EU
Ujedinjena Kraljevina-Stoke-on-Trent: Usluge u području zdravstva - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ujedinjena Kraljevina-Stoke-on-Trent: Usluge u području zdravstva

  • Objavljeno
    17/08/2017
  • Rok
    15/09/2017
  • Otvaranje ponuda
    15/09/2017
  • Danas
    06/09/2026
Status
Podnošenje je završeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
Yes
Kupac
NHS Midlands and Lancashire CSU
Mjesto izvršenja
NUTS code: UKD4 Lancashire
Lokacija kupca
NUTS code: UKD4 Lancashire
Poslovni sektor (glavni CPV)
85100000 Usluge u području zdravstva
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
8,959,135.00 GBP
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Broj grupa
2
Referentni broj ponude
L-16-25
Opis

NHS West Lancashire Clinical Commissioning Group wishes to establish a Contract for the provision of Ophthalmology Triage, tier 2, minor surgery service and an AMD (Age Related Macular Degeneration) service(s) on behalf of NHS West Lancashire Clinical Commissioning Group. MLCSU is managing this procurement process in accordance with the Public Contracts Regulations 2015 (the ‘Regulations’). This service tender is being procured under the OJEU Light Touch and Open procedure in line with the requirements of the National Health Service (Procurement, Patient Choice and Competition) (No 2) Regulations 2013. The services are being split into Lots with Lot 1 including Ophthalmology Triage, tier 2, minor surgery service and Lot 2 AMD (Age Related Macular Degeneration).

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: NHS Midlands and Lancashire CSU
Poštanska adresa: Heron House, 120 Grove Road
Mjesto: Stoke-on-Trent
Oznaka NUTS-a: UKD4
Poštanski broj: ST4 4LX
Zemlja: GBR
Osoba za kontakt: Paula Williams
Glavna adresa: https://mlcsu.bravosolution.co.uk/
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
15/09/2017 10:01
Kupci
NHS West Lancashire
Mjesto izvršenja
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.