Publications Office of the EU
Nizozemska-Etten-Leur: Usluge čišćenja i pražnjenja slivnika - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nizozemska-Etten-Leur: Usluge čišćenja i pražnjenja slivnika

  • Objavljeno
    05/12/2022
  • Rok
    19/01/2023
  • Otvaranje ponuda
    19/01/2023
  • Dodijeljeno
    01/03/2023
  • Danas
    01/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
Yes
Kupac
Stichting Inkoopbureau West-Brabant
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: NL Nederland
Poslovni sektor (glavni CPV)
90640000 Usluge čišćenja i pražnjenja slivnika
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
1.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
4.00 EUR
Pojedinosti potražite u svakoj grupi
Broj grupa
4
Referentni broj ponude
SIW009511
Opis

De dienstverlening betreft de reiniging van de straat/trottoirkolken en lijngoten (verder genoemd kolken) verspreid over de bebouwde kom en het buitengebied van de deelnemende gemeenten. Het doel dat de gemeente nastreeft met de opdracht is het uitvoering geven aan de inzameling en het transport van afvalwater volgens de Waterwet.
Voor zover niet vermeld in dit Beschrijvend document, dient de aangeboden dienstverlening passend te zijn voor het doel waarvoor deze dienstverlening wordt ingehuurd. Te allen tijde dient de opdracht op zorgvuldige wijze uitgevoerd te worden en te voldoen aan alle wettelijke voorschriften.
Na gunning worden tekeningen, plattegronden en/of andere info waarop de locaties van de te reinigen kolken van de diverse gemeenten staan aangegeven aan de opdrachtnemer verstrekt en zullen vaste contactpersonen worden aangewezen.

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Via www.tenderned.nl kunt u uw inschrijving indienen
Mjesto: Etten-Leur
Oznaka NUTS-a: NL
Zemlja: NLD
Osoba za kontakt: Ruud de Wit
Glavna adresa: http://www.etten-leur.nl
Elektroničkim putem:
https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/281189/details
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Javna nabava uključuje sklapanje okvirnog sporazuma
Okvirni sporazum s several subjekti
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
19/01/2023 10:05
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.