Publications Office of the EU
NETTOYAGE D ENVIRON 29 000 M² DE LOCAUX ADMINISTRATIFS DES SERVICES ET ETABLISSEMENTS DE L'ETAT EN CORSE 2025 - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

NETTOYAGE D ENVIRON 29 000 M² DE LOCAUX ADMINISTRATIFS DES SERVICES ET ETABLISSEMENTS DE L'ETAT EN CORSE 2025

  • Objavljeno
    08/05/2025
  • Rok
    27/06/2025
  • Danas
    01/09/2026
Status
Podnošenje je završeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Préfecture de Corse, Secrétariat général pour les affaires de Corse (SGAC)
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: FRM01 Corse-du-Sud
Poslovni sektor (glavni CPV)
90911200 Usluge čišćenja zgrada
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Broj grupa
3
Referentni broj ponude
Nije dostupno
Opis

Prestations de nettoyage d'environ 29 000 m² de locaux, y compris la vitrerie externe, le décapage annuel des sols et la fourniture des consommables pour certains sites.

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://www.marchespublics.gouv.fr
Ponude se mogu podnositi
Elektroničko podnošenje: potrebno
https://www.marchespublics.gouv.fr
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Javna nabava uključuje sklapanje okvirnog sporazuma
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.