Publications Office of the EU
Nizozemska-Amsterdam: Usluge u području gospodarenja energijom - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nizozemska-Amsterdam: Usluge u području gospodarenja energijom

  • Objavljeno
    04/11/2020
  • Rok
    19/01/2021
  • Dodijeljeno
    01/04/2021
  • Danas
    04/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
Yes
Kupac
Universiteit van Amsterdam
Mjesto izvršenja
NUTS code: NL Nederland
Lokacija kupca
NUTS code: NL Nederland
Poslovni sektor (glavni CPV)
71314200 Usluge u području gospodarenja energijom
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
650,000.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
639,684.00 EUR
Referentni broj ponude
FCIL.020-001
Opis

Deze Europese aanbesteding betreft de aanschaf van Meetdiensten voor de Universiteit en Hogeschool van Amsterdam. Opdrachtnemer dient een aantal meetinrichtingen van hoofdaansluitingen (grootverbruik) elektriciteit, gas en brutoproductiemeters te plaatsen. De UvA en HvA zijn geografisch voornamelijk op vier plekken geclusterd, te weten: 1. Amsterdam Science Park, 2. Universiteistkwartier (binnenstad), 3. Roeterseiland Campus en 4. Amstelcampus

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://hub.negometrix.com/today/1988
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Provjerite povezane dokumente za detalje
Kupci
Hogeschool van Amsterdam
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
650,000.00 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
639,684.00 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: Kenter
Poštanska adresa: Dijkgraaf 2
Mjesto: Duiven
Poštanski broj: 6921RL
Zemlja: NLD
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.