Publications Office of the EU
Francuska-Lyon: Instalacija cestovne rasvjete - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka

Francuska-Lyon: Instalacija cestovne rasvjete

  • Objavljeno
    10/04/2015
  • Rok
    18/05/2015
  • Dodijeljeno
    22/06/2015
  • Danas
    04/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Works
Produljeni postupak
No
Kupac
DIR Centre Est SREI de Chambéry
Mjesto izvršenja
NUTS code: FRK27 Savoie
Lokacija kupca
NUTS code: Nije dostupno
Poslovni sektor (glavni CPV)
45316110 Instalacija cestovne rasvjete
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
779,958.80 EUR
Referentni broj ponude
dirce-pt-2015-siaix-eclairage
Opis

Rn 90 — tunnel du Siaix — rénovation de l'éclairage du tube routier.
L'Objet des travaux est le remplacement complet de l'installation d'éclairage en place depuis la mise en service de l'ouvrage (1990). Les travaux seront à réaliser de nuit, sous alternat de circulation.

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: DREAL Rhône-Alpes — SAMIF/UMP
Poštanska adresa: 5 place Jules Ferry
Mjesto: Lyon Cedex 06
Poštanski broj: 69453
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Obavijest uključuje ugovor o javnoj nabavi
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
779,958.80 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: SAS Enfrasys
Poštanska adresa: 482 rue des Mercières
Mjesto: Rillieux-la-Pape
Poštanski broj: 69140
Zemlja: FRA
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.