Publications Office of the EU
Austrija-Tamsweg: Arhitektonske usluge, tehničke usluge i usluge planiranja - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka

Austrija-Tamsweg: Arhitektonske usluge, tehničke usluge i usluge planiranja

  • Objavljeno
    01/03/2023
  • Rok
    13/04/2023
  • Dodijeljeno
    07/06/2023
  • Danas
    05/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Reinhalteverband Zentralraum Lungau
Mjesto izvršenja
NUTS code: AT Österreich
Lokacija kupca
NUTS code: AT321 Lungau
Poslovni sektor (glavni CPV)
71240000 Arhitektonske usluge, tehničke usluge i usluge planiranja
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
412,625.72 EUR
Referentni broj ponude
22/167
Opis

Der Auslober führte diesen Realisierungswettbewerb durch, um Vorschläge für den erforderlichen Ausbau bzw. für die erforderliche Anpassung an den Stand der Technik der ARA Tamsweg zu bekommen.

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://casati.vergabeportal.at/Detail/146258
Ponude se mogu podnositi
Not applicable
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Other
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
412,625.72 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: Machowetz & Partner Consulting Ziviltechniker GmbH
Poštanska adresa:
Mjesto: Linz
Poštanski broj: 4030
Zemlja: AUT
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.