Publications Office of the EU
F-Auch: Предпазни бариери - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

F-Auch: Предпазни бариери

  • Dodijeljeno
    24/06/2013
  • Danas
    31/08/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Works
Produljeni postupak
No
Kupac
Commune d'Auch
Mjesto izvršenja
NUTS code: FRJ24 Gers
Lokacija kupca
NUTS code: Nije dostupno
Poslovni sektor (glavni CPV)
34928300 Sigurnosni branici
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
72,550.00 EUR
Referentni broj ponude
Nije dostupno
Opis

Fourniture de bornes et de barrières de contrôle d'accès.

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Not applicable
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
72,550.00 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: Barde Sud Ouest
Poštanska adresa: ZA Malartic
Mjesto: Preignan
Poštanski broj: 32810
Zemlja: FRA
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.