Publications Office of the EU
Španjolska-Valencia: Usluge upravljanja uređajem za otpadne vode - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španjolska-Valencia: Usluge upravljanja uređajem za otpadne vode

  • Objavljeno
    19/01/2018
  • Rok
    28/02/2018
  • Otvaranje ponuda
    23/03/2018
  • Dodijeljeno
    20/03/2019
  • Danas
    05/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
Yes
Kupac
Vicepresidencia del Consejo de Administración de la Entidad Pública de Saneamiento de Aguas Residuales de la Comunidad Valenciana
Mjesto izvršenja
NUTS code: ES523 Valencia / València
Lokacija kupca
NUTS code: ES52 Comunitat Valenciana
Poslovni sektor (glavni CPV)
90481000 Usluge upravljanja uređajem za otpadne vode
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
1,152,000.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
465,047.58 EUR
Referentni broj ponude
2017/GV/0037
Opis

Servicio de funcionamiento y mantenimiento del sistema de saneamiento y depuración de aguas residuales de Náquera-Serra (Valencia).

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Entidad Pública de Saneamiento de Aguas Residuales de la Comunidad Valenciana (EPSAR)
Nacionalni registracijski broj: Q-9650012-I
Poštanska adresa: c/ Alvaro de Bazán, 10-entlo.
Mjesto: Valencia
Oznaka NUTS-a: ES52
Poštanski broj: 46010
Zemlja: ESP
Osoba za kontakt: Departamento de Contratación
Glavna adresa: http://www.epsar.gva.es
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
23/03/2018 12:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
1,152,000.00 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
465,047.58 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: Global Omnium Medioambiente, S. A.
Poštanska adresa: Gran Vía Marqués del Turia, 17
Mjesto: València
Poštanski broj: 46005
Zemlja: ESP
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.