Publications Office of the EU
NACRT URBAN RENEWAL OF THE BORDELAISE AGGLOMERATION - FRAMEWORK Agreement for UCITS MISSIONS - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka

- automatski prijevod teksta na jeziku pretraživanja

NACRT URBAN RENEWAL OF THE BORDELAISE AGGLOMERATION - FRAMEWORK Agreement for UCITS MISSIONS

  • Objavljeno
    08/08/2024
  • Rok
    30/09/2024
  • Otvaranje ponuda
    01/10/2024
  • Dodijeljeno
    29/08/2025
  • Danas
    31/08/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Bordeaux Métropole
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: FRI12 Gironde
Poslovni sektor (glavni CPV)
90712100 Planiranje razvoja urbanog okoliša
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
270,000.00
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
700,000.00 EUR
Pojedinosti potražite u svakoj grupi
Broj grupa
2
Referentni broj ponude
2024-LAAM-0023
Opis

Okvirni sporazum provodit će se izdavanjem narudžbenica. Svaka će se partija dodjeljivati zasebno. Pojedinosti o zadaćama povjerenima ugovaratelju navedene su u specifikacijama. Usluge se plaćaju po jediničnim cijenama. NACRT URBAN RENEWAL OF THE BORDELAISE AGGLOMERATION - FRAMEWORK Agreement for OPCU OPCIC MISSIONS Metoda dodjele: otvoreni poziv na podnošenje ponuda

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1511650
Ponude se mogu podnositi
Elektroničko podnošenje: potrebno
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1511650
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Javna nabava uključuje sklapanje okvirnog sporazuma
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
01/10/2024 10:00
Mjesto izvršenja
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.