Publications Office of the EU
Isporuka ortopedskih implantata - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- automatski prijevod teksta na jeziku pretraživanja

Isporuka ortopedskih implantata

  • Objavljeno
    28/05/2024
  • Rok
    28/06/2024
  • Otvaranje ponuda
    28/06/2024
  • Dodijeljeno
    28/11/2024
  • Danas
    05/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Mazowiecki Szpital Specjalistyczny Sp. z o. o.
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: PL921 Radomski
Poslovni sektor (glavni CPV)
33183100 Ortopedski implantati
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
5,845,597.00 PLN
Pojedinosti potražite u svakoj grupi
Broj grupa
10
Referentni broj ponude
DZP.341.31.2024
Opis

Predmet ugovora je isporuka ortopedskih implantata Specijalističkoj bolnici Mazovian Sp. z o.o. u Radomu. Narudžba se sastoji od 10 dijelova. Detaljan opis predmeta ugovora nalazi se u Prilogu 1. točki 10. nacrta odredaba ugovora. Ugovaratelj će biti obvezan izvršavati Ugovor u skladu s uvjetima sadržanima u nacrtu odredaba ugovora o javnoj nabavi, koji će biti uvršteni u sadržaj ovog Ugovora i navedeni u Prilogu 2. sažetku svojstava biocidnog proizvoda.

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://mss.ezamawiajacy.pl/pn/mss/demand/155090/notice/public/details
Ponude se mogu podnositi
Elektroničko podnošenje: potrebno
https://mss.ezamawiajacy.pl/pn/mss/demand/155090/notice/public/details
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
28/06/2024 10:30
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.