Publications Office of the EU
Grčka-Heraklion: Goriva - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Grčka-Heraklion: Goriva

  • Objavljeno
    20/09/2019
  • Rok
    30/10/2019
  • Otvaranje ponuda
    05/11/2019
  • Dodijeljeno
    07/02/2022
  • Danas
    05/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
Yes
Kupac
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Mjesto izvršenja
NUTS code: EL43 Κρήτη
Lokacija kupca
NUTS code: EL431 Ηράκλειο
Poslovni sektor (glavni CPV)
09100000 Goriva
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
2,882,580.65 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
2,882,580.65 EUR
Referentni broj ponude
1/19
Opis

ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΣΗ ΣΥΜΒΑΣΗΣ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΓΝΗ

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
www.promitheus.gov.gr
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
05/11/2019 11:00
Mjesto izvršenja
CPV oznaka
Metoda dodjele
Lowest price
Procijenjena vrijednost
2,882,580.65 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
2,882,580.65 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: Μαυράκης Χαράλαμπος και ΣΙΑ Ο.Ε.
Poštanska adresa: Μ. Κατράκη, Φοινικιά
Mjesto: Ηράκλειο Κρήτης
Poštanski broj: 715 00
Zemlja: GRC

Službeno ime: ΜΑΥΡΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ & ΣΙΑ Ο.Ε.
Poštanska adresa: Μ. ΚΑΤΡΑΚΗ ΦΟΙΝΙΚΙΑ
Mjesto: ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
Poštanski broj: 71500
Zemlja: GRC
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.