Publications Office of the EU
Poljska-Poznań: Usluge upravljanja odlagalištem otpada - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poljska-Poznań: Usluge upravljanja odlagalištem otpada

  • Dodijeljeno
    25/03/2016
  • Danas
    05/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
NUTS code: Nije dostupno
Lokacija kupca
NUTS code: Nije dostupno
Poslovni sektor (glavni CPV)
90533000 Usluge upravljanja odlagalištem otpada
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
148,593.27 PLN
Referentni broj ponude
ZZO/ZZ-341-10/2016
Opis

Przedmiotem zamówienia uzupełniającego jest usługa Segregacji (sortowania) strumienia zmieszanych odpadów komunalnych pochodzących z Regionu II Województwa Wielkopolskiego określonego w Planie Gospodarki Odpadami dla Województwa Wielkopolskiego na lata 2012 – 2017, wraz z zagospodarowaniem odpadów nadających się do odzysku wysegregowanych ze zmieszanych odpadów komunalnych oraz przekazaniem do unieszkodliwienia odpadów, z których uprzednio wysegregowano odpady nadające się do odzysku, w zakresie sektora IX (Poznań, Stare Miasto).

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Not applicable
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
Nije dostupno
Metoda dodjele
Not specified
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
148,593.27 PLN
Dodjela ugovora
Službeno ime: Remondis Sanitech Poznań Sp. z o.o.
Poštanska adresa: ul. Górecka 104
Mjesto: Poznań
Poštanski broj: 61-483
Zemlja: POL
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.