Publications Office of the EU
Njemačka-Darmstadt: Elektroenergetski vodovi - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Njemačka-Darmstadt: Elektroenergetski vodovi

  • Objavljeno
    05/09/2017
  • Predviđena objava
    30/11/2017
  • Objavljeno
    23/01/2018
  • Rok
    14/03/2018
  • Otvaranje ponuda
    14/03/2018
  • Dodijeljeno
    23/04/2018
  • Danas
    01/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Works
Produljeni postupak
No
Kupac
Klinikum Darmstadt GmbH
Mjesto izvršenja
NUTS code: DE711 Darmstadt, Kreisfreie Stadt
Lokacija kupca
NUTS code: DE711 Darmstadt, Kreisfreie Stadt
Poslovni sektor (glavni CPV)
31321000 Elektroenergetski vodovi
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
5,935,232.54 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
11,522,990.80 EUR
Referentni broj ponude
BT1+2-35
Opis

Kostengruppe 440:
Gebäudehauptverteiler 16 Felder
Umschalteinrichtung AV/SV 2 St.
Unterverteiler AV/SV 32 St.
BSV Anlage 40 kVA 1 St.
BSV und IT Unterverteiler 20 St.
Beleuchtung LED.
ELT Installation, Kabelverlegung
Blitzschutz.
Sonstiges (RWA, RWA, Brandschatzung etc.)
Kostengruppe 450
Telekommunikationsanlage
Lichtrufanlage
ELA
GMA
Übertragungsnetze

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Klinikum Darmstadt GmbH
Poštanska adresa: Grafenstr. 9
Mjesto: Darmstadt
Oznaka NUTS-a: DE711
Poštanski broj: 64283
Zemlja: DEU
Glavna adresa: www.klinikum-darmstadt.de
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
14/03/2018 10:00
Metoda dodjele
Lowest price
Procijenjena vrijednost
5,935,232.54 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
11,522,990.80 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: Rudolf Fritz GmbH
Poštanska adresa: Hans-Sachs-Straße 19
Mjesto: Rüsselsheim
Poštanski broj: 65428
Zemlja: DEU

Službeno ime: Rudolf Fritz Gmbh
Poštanska adresa: Hans-Sachs-Straße 19
Mjesto: Rüsselsheim
Poštanski broj: 65428
Zemlja: DEU
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.