Publications Office of the EU
Drukwerk, Repro en DTP - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Drukwerk, Repro en DTP

  • Objavljeno
    27/05/2024
  • Rok
    05/07/2024
  • Otvaranje ponuda
    05/07/2024
  • Dodijeljeno
    05/02/2025
  • Danas
    01/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
Yes
Kupac
Gemeente Zoetermeer
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: NL332 Agglomeratie ’s-Gravenhage
Poslovni sektor (glavni CPV)
79800000 Tiskanje i s tim povezane usluge
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
1,700,000.00 EUR
Referentni broj ponude
2024-054073
Opis

De Gemeente is voornemers Drukwerk, Repro en DTP aan te besteden. De aanbestedende dienst onderscheid hierin drie (3) soorten diensten die bij één (1) Opdrachtnemer wordt afgenomen. 1. Huisstijldrukwerk: verschillende soorten: enveloppen, briefpapier en visitekaartjes; 2. Promotioneel drukwerk: flyers (A4 en A5), brochures, folders (A4 en A3), posters (A4 en A3), dubbele kaarten (A5), enkele kaarten (A5), opbergmappen en DTP-opdrachten (passend binnen de Gemeentelijke huisstijl); 3. Reprografische dienstverlening: afdrukken en mergen van bewonersbrieven in zwart-wit en kleur, couverteren met en zonder bijlagen en ter verzending aanbieden, samenstellen en afdrukken van enquêtes, bouwtekeningen scannen en printen, scannen van grootformaat en plotten, boekjes inbinden, vouwen, nieten, lamineren, algemene eenvoudige reprografische diensten (A4 en A3) en eenvoudige document aanpassingen (DTP). De dienstverlening conform het één en ander in het Programma van Eisen. Opgenomen in Bijlage 4 afname nog niet bekend. Een indicatie van de aantallen is opgenomen in paragraaf 3.5 omvang opdracht

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/337230
Ponude se mogu podnositi
Elektroničko podnošenje: potrebno
https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/337230
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Javna nabava uključuje sklapanje okvirnog sporazuma
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
05/07/2024 12:01
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Kwaliteit
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
1,700,000.00 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: Koninklijke Rijnja B.V.
Poštanska adresa:
Mjesto: Nieuwegein
Poštanski broj: 3439LD
Zemlja:
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.