Publications Office of the EU
Poljska-Szczyrk: Električna energija - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poljska-Szczyrk: Električna energija

  • Objavljeno
    03/01/2022
  • Rok
    31/01/2022
  • Otvaranje ponuda
    31/01/2022
  • Dodijeljeno
    15/02/2022
  • Danas
    04/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Centralny Ośrodek Sportu - Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Szczyrku
Mjesto izvršenja
NUTS code: PL225 Bielski
Lokacija kupca
NUTS code: PL225 Bielski
Poslovni sektor (glavni CPV)
09310000 Električna energija
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
2,656,000.00 PLN
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
2,802,080.00 PLN
Referentni broj ponude
DZP/Sz/29/2021
Opis

Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej w ilości 3320 MWh do nieruchomości
pozostających w zasobach COS-OPO Szczyrk.

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://miniportal.uzp.gov.pl/
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
31/01/2022 10:30
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Lowest price
Procijenjena vrijednost
2,656,000.00 PLN
Konačna ugovorena vrijednost
2,802,080.00 PLN
Dodjela ugovora
Službeno ime: XOOG ENERGY SP. Z O.O.
Poštanska adresa: ul. Wróbla 24/1
Mjesto: Warszawa
Poštanski broj: 02-736
Zemlja: POL
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.