Publications Office of the EU
Poljska-Varšava: Usluge obrazovanja i osposobljavanja - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poljska-Varšava: Usluge obrazovanja i osposobljavanja

  • Objavljeno
    04/06/2021
  • Rok
    08/07/2021
  • Poništeno
    16/07/2021
  • Danas
    31/08/2026
Status
Canceled
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Główny Urząd Statystyczny
Mjesto izvršenja
NUTS code: PL Polska
Lokacija kupca
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Poslovni sektor (glavni CPV)
80000000 Usluge obrazovanja i osposobljavanja
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
736,722.00 PLN
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Postupak je zaključen
Referentni broj ponude
6/ST/KSZBI/POPC/PN/2021
Opis

Materiały e-learningowe zostaną przygotowane przez wykonawcę do obszarów tematycznych, zgodnie z poniższym zestawieniem:
1. bezpieczny pracownik w cyberprzestrzeni – dla użytkowników wewnętrznych;
2. bezpieczeństwo informacji w statystyce publicznej – dla użytkowników wewnętrznych;
3. ochrona danych – dla użytkowników zewnętrznych;
4. bezpieczeństwo informacji w statystyce publicznej – dla użytkowników zewnętrznych.
Szczegółowy zakres i sposób realizacji przedmiotu zamówienia określa „Opis przedmiotu zamówienia”, stanowiący załącznik nr 1 do SWZ oraz umowa, której wzór stanowi załącznik nr 6 do SWZ.

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
http://zamowienia-gus.ezamawiajacy.pl
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
08/07/2021 10:30
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
736,722.00 PLN
Konačna ugovorena vrijednost
Postupak je zaključen
Dodjela ugovora
Postupak je zaključen
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.