Publications Office of the EU
Poljska-Wrocław: Razni lijekovi - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poljska-Wrocław: Razni lijekovi

  • Dodijeljeno
    10/04/2018
  • Danas
    03/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza-Radeckiego we Wrocławiu
Mjesto izvršenja
NUTS code: PL Polska
Lokacija kupca
NUTS code: PL514 Miasto Wrocław
Poslovni sektor (glavni CPV)
33690000 Razni lijekovi
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
1,318,030.10
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
1,464,143.82 EUR
Referentni broj ponude
USK/DZP/PN-19/2018
Opis

Nowa opcja terapeutyczna w ramach leczenia zakontraktowanego programu terapeutycznego leczenia nowotworu stercza.

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Not applicable
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Lowest price
Procijenjena vrijednost
1,318,030.10
Konačna ugovorena vrijednost
1,464,143.82 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: Bayer Sp. z o.o.
Poštanska adresa:
Mjesto: Warszawa
Poštanski broj: 02-326
Zemlja: POL
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.