Publications Office of the EU
Njemačka-Aichach: Ugradnja pregradnih stijenki - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Njemačka-Aichach: Ugradnja pregradnih stijenki

  • Objavljeno
    23/12/2017
  • Rok
    01/02/2018
  • Otvaranje ponuda
    01/02/2018
  • Dodijeljeno
    15/03/2018
  • Danas
    01/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Works
Produljeni postupak
No
Kupac
Landkreis Aichach-Friedberg
Mjesto izvršenja
NUTS code: DE275 Aichach-Friedberg
Lokacija kupca
NUTS code: DE275 Aichach-Friedberg
Poslovni sektor (glavni CPV)
45421141 Ugradnja pregradnih stijenki
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
179,527.92 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
224,417.27 EUR
Referentni broj ponude
GyM 1140-BA3
Opis

Trockenbauarbeiten Mensa.

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Landkreis Aichach-Friedberg
Poštanska adresa: Münchener Str. 9
Mjesto: Aichach
Oznaka NUTS-a: DE275
Poštanski broj: 86551
Zemlja: DEU
Glavna adresa: https://my.vergabe.bayern.de
Elektroničkim putem:
https://my.vergabe.bayern.de
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
01/02/2018 10:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Lowest price
Procijenjena vrijednost
179,527.92 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
224,417.27 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: A.S.T. Sommer GmbH
Poštanska adresa: Rudolf-Diesel Straße 5
Mjesto: Kirchdorf am Inn
Poštanski broj: 84375
Zemlja: DEU
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.