Publications Office of the EU
Italija-Scandiano: Usluge štenara - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italija-Scandiano: Usluge štenara

  • Objavljeno
    19/11/2021
  • Rok
    21/12/2021
  • Otvaranje ponuda
    22/12/2021
  • Dodijeljeno
    03/03/2022
  • Danas
    31/08/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
Yes
Kupac
Unione Tresinaro Secchia - Centrale Unica di Committenza
Mjesto izvršenja
NUTS code: ITH53 Reggio nell’Emilia
Lokacija kupca
NUTS code: ITH53 Reggio nell’Emilia
Poslovni sektor (glavni CPV)
98380000 Usluge štenara
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
174,510.00 EUR
Referentni broj ponude
Nije dostupno
Opis

PROCEDURA APERTA, RISERVATA ALLE ASSOCIAZIONI ANIMALISTE E ZOOFILE PER AFFIDAMENTO IN GESTIONE DEL SERVIZIO CANILE INTERCOMUNALE DI ARCETO (COMUNI DI SCANDIANO, RUBIERA, CASALGRANDE, CASTELLARANO, BAISO E VIANO) E DELLE ATTIVITÀ PER IL BENESSERE DEGLI ANIMALI IVI RICOVERATI

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Unione Tresinaro Secchia - Centrale Unica di Committenza
Poštanska adresa: Corso Vallisneri, n. 6,
Mjesto: Scandiano (RE)
Oznaka NUTS-a: ITH53
Poštanski broj: 42019
Zemlja: ITA
Osoba za kontakt: Responsabile del Procedimento di Gara, Unione Tresinaro Secchia, Funzionario Responsabile Cuc Dott. Francesco Ferrari
Glavna adresa: www.tresinarosecchia.it
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
22/12/2021 09:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
174,510.00 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: Centro Soccorso Animali di Arceto, -
Poštanska adresa:
Mjesto: Scandiano (Re)
Poštanski broj:
Zemlja: ITA
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.