Publications Office of the EU
Spotřební materiál perfuzní pumpa - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spotřební materiál perfuzní pumpa

  • Dodijeljeno
    02/06/2025
  • Danas
    05/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Úrazová nemocnice v Brně
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Poslovni sektor (glavni CPV)
33140000 Medicinski potrošni materijal
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
4,066,000.00 CZK
Referentni broj ponude
ÚN 12/2025
Opis

Předmětem veřejné zakázky jsou opakované dodávky kompatibilního spotřebního materiálu ke stávající perfuzní pumpě dle aktuálních potřeb zadavatele.

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Nije dostupno
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Javna nabava uključuje sklapanje okvirnog sporazuma
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Metoda dodjele
Celková nabídková cena (48 měsíců) bez DPH
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
4,066,000.00 CZK
Dodjela ugovora
Službeno ime: S. A. B. Impex, s.r.o.
Poštanska adresa:
Mjesto: Šlapanice - Bedřichovice
Poštanski broj: 66451
Zemlja:
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.