Publications Office of the EU
D-Лайпциг: Строителни и монтажни работи на сгради и строителни съоръжения или на части от тях - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka

D-Лайпциг: Строителни и монтажни работи на сгради и строителни съоръжения или на части от тях

  • Objavljeno
    11/06/2011
  • Rok
    07/07/2011
  • Otvaranje ponuda
    07/07/2011
  • Dodijeljeno
    08/08/2011
  • Danas
    05/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Works
Produljeni postupak
No
Kupac
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: Nije dostupno
Poslovni sektor (glavni CPV)
45200000 Radovi na objektima ili dijelovima objekata visokogradnje i niskogradnje
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
377,349.87 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
445,758.85 EUR
Referentni broj ponude
11 O 70260
Opis

Pfosten-Riegel-Konstruktion/Alu-Fenster.

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Obavijest uključuje ugovor o javnoj nabavi
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
07/07/2011 11:30
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
377,349.87 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
445,758.85 EUR
Dodjela ugovora
Nije dostupno
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.