Publications Office of the EU
Francuska-Lille: Usluge inspekcijskog pregleda zgrade - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francuska-Lille: Usluge inspekcijskog pregleda zgrade

  • Objavljeno
    07/12/2020
  • Rok
    05/01/2021
  • Otvaranje ponuda
    05/01/2021
  • Dodijeljeno
    06/04/2021
  • Danas
    01/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
Yes
Kupac
Ville de Lille
Mjesto izvršenja
NUTS code: FRE11 Nord
Lokacija kupca
NUTS code: FRE11 Nord
Poslovni sektor (glavni CPV)
71315400 Usluge inspekcijskog pregleda zgrade
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
640,000.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
640,000.00 EUR
Referentni broj ponude
20S0232
Opis

Vérification périodique des installations de gaz et d'électricité et vérification de la radio continuité en sous-sol dans les bâtiments communaux.

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://www.achatpublic.com/sdm/ent/gen/ent_detail.do?PCSLID=CSL_2020_3RKoAbSOLV
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Javna nabava uključuje sklapanje okvirnog sporazuma
Okvirni sporazum s single subjekti
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
05/01/2021 13:00
Kupci
CCAS de Lomme
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
640,000.00 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
640,000.00 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: Apave Nord-Ouest
Poštanska adresa: 340 avenue de la Marne
Mjesto: Marcq-en-Barœul
Poštanski broj: 59703
Zemlja: FRA
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.