Publications Office of the EU
Njemačka-Grafschaft-Ringen: Distribucija pitke vode - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Njemačka-Grafschaft-Ringen: Distribucija pitke vode

  • Dodijeljeno
    24/11/2019
  • Danas
    05/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Gemeinde Grafschaft
Mjesto izvršenja
NUTS code: DEB12 Ahrweiler
Lokacija kupca
NUTS code: DEB12 Ahrweiler
Poslovni sektor (glavni CPV)
65111000 Distribucija pitke vode
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
0.01
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
0.01 EUR
Referentni broj ponude
1139/18 - BAFO Angebot
Opis

Unter Bezugnahme auf die Kennziffer im Amtsblatt der Europäischen Union: 2017/S 147/2017 305139 und Ihren darauf abgegebenen Teilnahmeantrag setzt der Auftraggeber das Verfahren nach Auswertung der Teilnahmeanträge und Rückversetzung in den Stand vor Abfrage der indikativen Angebote mit der Abfrage eines ersten indikativen Angebots für die anliegende Ausschreibung fort.
Die Betriebsführungsverträge der Eigenbetriebe Wasser- und Abwasserwerk endeten zum 31.12.2017 und sind derzeit vorläufig interimsweise verlängert. Der Gemeinderat Grafschaft hat beschlossen, diese Verträge nicht an Dritte zu vergeben, sondern sich dafür entschieden, eine Rekommunalisierung vorzunehmen. Geplant ist die Gründung einer gemeinsamen Gesellschaft mit einem privaten Partner mit gemeindlicher Mehrheitsbeteiligung, welche dann die Betriebsführung übernehmen soll. Hierfür lobt die Gemeinde das hiesige EU-weite Verhandlungsverfahren mit vorgeschaltetem Teilnahmewettb aus.

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Not applicable
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
0.01
Konačna ugovorena vrijednost
0.01 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: Remondis Eurawasser GmbH
Poštanska adresa: Robert-Koch-Straße 8
Mjesto: Grafschaft
Poštanski broj: 53501
Zemlja: DEU
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.